HICO

1997 yılından bu yana HICO, S Serisi Spesifikasyonlar kapsamında global ölçekte "Entegre Ürün Desteği (IPS)" ve "Hizmet Yaşam Döngüsü Yönetimi (SLM)" için uygun maliyetli, verimli ve sürdürülebilir yazılım çözümleri sunmaktadır.

HICO, güçlü bir uluslararası tanınırlığa sahip ödüllü bir Avusturya Şirketidir. HICO, müşterilerinin rekabet gücünü artırmak için Entegre Ürün Desteği (IPS) için yenilikçi çözümler geliştirmektedir. HICO, tek bir kaynaktan Yazılım çözümleri, danışmanlık ve IPS hizmetlerinden oluşan eksiksiz bir yelpazeye teknik dokümantasyon ve teknik iletişim için yenilikçi ve firmalara özel hizmet çözümleri de dahildir.

HICO; bakım programları ve malzeme tedarik konseptleri geliştirmek için mühendislik desteği ve IPS sürecine entegrasyon sağlamanın yanında müşteri ürünlerine yönelik eğitim programları geliştirmek için gereken çözümlere de odaklanmaktadır.

BİLTEN ile HICO arasında “İş Geliştirme ve Uygulamaya” yönelik iş ortaklığı anlaşması 25 Ekim 2022’de imzalanmıştır.

BİLTEN, savunma sanayi deneyimi ve ELD uzmanlığını HICO çözümleri ile birleştirerek ülkemizin savunma ve havacılık sektörüne katkısını arttırmaya devam etmektedir.

HICO Resmi Web Sayfasına Erişmek için Tıklayınız…